Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Půjčka Express Credit

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Půjčka Expres Credit - peníze snadno a rychle

10/10/2015

Chybí Vám peníze před výplatou? Krátkodobá půjčka do 10000 je ideálním řešením pro všechny, kdo potřebuje peníze rychle. Žádné písemné smlouvy – vše online. SMS půjčky nebo půjčky přes internet přímo na Váš bankovní účet jsou rychlé a spolehlivé.

Tak a podobně by mohla vypadat stručná charakteristika Express Credit půjčky. Co to vlastně Express Credit půjčka je? Patří mezi nebankovní krátkodobé půjčky, nazývané někdy SMS půjčky ihned nebo finské půjčky. Je to produkt společnosti ECVI s.r.o., která je sídlí v Praze na Buzulucké ulici číslo 8.

Vlastnosti Express Credit půjčky

Express credit půjčka je půjčka rychlá, ale drahá. Její výše je od 1.000 Kč do 4.999 Kč. Doba, na kterou se poskytuje je 7, 14, 21 nebo 28 dní. Je možné opakovaně prodlužovat dobu splatnosti. Není třeba uvádět účel půjčky, ani nemusíte mít ručitele.

Jak Express Credit půjčku sjednat

Je to velmi jednoduché. Pro sjednání Express Credit půjčky existují dva způsoby. První varianta je sjednat si půjčku přes internet. Postup je následující: zaregistrujete se , přihlásíte se do systému, vyberete si výši půjčky a dobu splatnosti, potvrdíte souhlas s podmínkami půjčky a zašlete na jeden z účtů společnosti ECVI s.r.o. registrační poplatek 1 Kč. Potom obdržíte peníze převodem na váš bankovní účet. Pokud máte účet u některé z těchto bank: Československá obchodní banka, Česká spořitelna, GeMoney Bank, Raiffeisenbank, Komerční banka a Fio banka, peníze budete mít do 60 minut.

V případě ostatních bank vám budou peníze připsány do 24 hodin. Druhá možnost je potom sjednat pomocí SMS. Také je nutno se předem registrovat na internetu, ale žádat o půjčku a potvrzovat souhlas s podmínkami půjčky již budete pomocí SMS.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.