Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Bankovní půjčky

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Bankovní půjčky

30/5/2014

V dnešní době nabízí banky klientům široké spektrum služeb. Protože současná moderní doba je charakteristická životem na dluh, banky na to pružně reagují a přizpůsobují poptávce svou nabídku.

Různých úvěrů a půjček je tolik, že v nabídce je někdy opravdu těžké se orientovat.

Bankovní půjčky a jejich specifika

Bankovní půjčky mají především tu výhodu, že oproti těm nebankovním nabízí nižší úrokovou sazbu. Získání bankovní půjčky ale není „jen tak“. Budete muset absolvovat složitou administrativu, prokázat svou bezúhonnost a nemít žádný zápis v registru dlužníků.

Pokud se navíc jedná o účelovou půjčku, budete dokládat i to, na co jste peníze použili. Jedině při splnění těchto podmínek lze čerpat výhody bankovní půjčky. Jestliže nechcete na některou z podmínek přistoupit, anebo u banky neobstojíte, budete se muset poohlédnout v sekci nebankovní půjčky.

U bankovních půjček pozor na opožděné platby

Banky mají rády řádné klienty, kteří splácejí svůj dluh ve stanoveném období. Pokud se s platbou opozdíte, lehce dostanete nálepku problémového a nespolehlivého klienta a jen těžko budete svou pověst vylepšovat. Banku totiž stojí vymáhání peněz další prostředky navíc a ty pochopitelně nechce zbytečně vynakládat.

Bankovní půjčky jsou stále nejvýhodnější

Pravdou však zůstává, že bankovní půjčky jsou na trhu stále nejvýhodnější a nejspolehlivější, takže je lze jen a jen doporučit. Bankovní půjčky jsou férové a nemusíte se u nich obávat podvodu.


Náš tip: Pokud chcete půjčku, aniž byste museli dokládat své příjmy, navštivte stránku na téma půjčka bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.