Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

SMS půjčka - první půjčka zdarma: kde ji hledat

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

SMS Půjčka - první zdarma? žádný problém

22/3/2015

Potřebujete si nutně půjčit před výplatou ale zdají se Vám SMS půjčky předražené? Požádejte si o mikroúvěr u společnosti, která poskytuje SMS půjčku - první půjčku zdarma. Podívejme se, u kterých nebankovních firem tuto výhodu můžeme najít.

Ferratum

Společnost Ferraum byla jednou z prvních, které u nás malé půjčky začaly poskytovat. S půjčkou Ferratum můžete získat 1000 - 10000 Kč na dobu 7 - 45 dní. Za běžnou půjčku Ferratum zaplatíte poplatek za půjčení, pokud jste ale prvožadatel a půjčíte si 3000 Kč na 30 dní, máte půjčku zdarma. Můžete tak zalepit momentální díru v rozpočtu a nebude Vás to stát ani korunu.

Zaplo

Půjčka Zaplo jde ve velkorysosti vůči svým klientům ještě dále. Nejenže Vám - na rozdíl od běžných půjček - poskytne napoprvé až 8000 Kč, ale těchto až 8000 Vám půjčí zcela zdarma. V jiných parametrech je to standardní SMS půjčka, takže co se týče rychlosti nebo dostupnosti nemusíte mít žádné obavy.

Na co je potřeba pamatovat

I u SMS půjček zdarma, je potřeba pamatovat na určitá "bezpečnostní pravidla". I když neplatíte nic navíc, měli byste si být při žádosti o půjčku jisti, že úvěr budete schopni včas a řádně splatit. Pokud byste se náhodou se splátkou opozdili, nejenže Vám budou hrozit sankční poplatky, ale půjčka již nebude zdarma a budete muset zaplatit běžný poplatek.

Dále je potřeba pamatovat na to, že SMS půjčka by neměla být pravidlem pro řešení finančních potíží. Pokud máte se svými financemi chronický problém, raději kontaktujte finanční poradnu zdarma a začněte svůj problém řešit.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.