Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

„Nebankovní“ kreditní karta od Home Credit

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Kreditka od HomeCredit

20/6/2014

Nikomu se jistě nechce stále jen platit a počítat každou korunu do příští výplaty. Zajistit si finanční stabilitu není v dnešní době jednoduché. Přesto existuje snadný způsob, jak mít vždy peníze a přitom se nemuset zadlužovat. Kreditní karta Home Credit je zdrojem, který nikdy nevyschne a přitom nestojí ani mnoho námahy. Bezplatně se lze dostat k zajímavým finančním prostředkům a nic za to neplatit.

Bez ručení

K získání úvěru bez povinnosti využít peníze nepotřebujete ručení. Stačí jakýkoliv pravidelný příjem a platné osobní doklady. Ani není nutné žádné zajištění nebo prokazování obratu na účtu. O kartu prostě zažádáte a za den nebo dva ji držíte v rukou a platíte z peněz, které dosahují třeba limitu 100.000 Kč. Taková rezerva už stojí za jedno zavolání nebo vyplnění jednoduchého dotazníku. Nezůstávejte bez prostředků, ani když se na vás navalí různé povinné platby.

Slevy kam se podíváte

Kreditní karta Home Credit poskytuje mnoho různých slev, které se vracejí na váš účet. Přes internet si každý měsíc z elektronického výpisu srovnáte platby a zjistíte, že vám na některých nákupech byla poskytnuta například 15% sleva. Tyto peníze jsou nyní vaše. Můžete s nimi snížit cenu dalších nákupů a platit tak stále méně. Kdo nevyužívá produkt kreditní karta Home Credit platí plnou cenu. Vy jen šetříte bez jakékoliv námahy.

Použití kreditní karty

Prostředky z karty můžete použít nejen k nákupům. Peníze vám vyplatí jakýkoliv bankomat v ČR nebo v zahraničí a bezpečné jsou také platby přes internet. Využívejte peněz zdarma, slev a neplaťte úrok. Když svoje celkové platby v obchodech dokážete na kartu vrátit během 51 dní, nepočítá vám Home Credit ani úrok. Získáváte tak peníze zdarma, ve vysoké hodnotě a přitom za ně nemusíte zaplatit. Můžete se přestat bát faktur, vyúčtování služeb nebo nečekaných výdajů. A před výplatou vám také nikdy peníze chybět nebudou.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.