Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Informace o půjčce NetCredit

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Informace o půjčce NetCredit

18/4/2015

Půjčky jsou v současné době hojně rozšířeným pojmem a zároveň i produktem, jež je stále žádanější a vyhledávanější. Není se vlastně čemu divit – úvěry jsou snadno dostupné, zažádat o ně může prakticky kdokoli a rozhodně je z čeho vybírat. Jednou z vyhledávaných půjček je i půjčka NetCredit, kterou poskytuje jedna z největších společností Net Credit s.r.o.

Co je půjčka NetCredit zač?

Půjčka NetCredit se řadí mezi rychlé půjčky, kterým být věrný se rozhodně vyplácí. S touto půjčkou můžete zažádat o částku ve výši až 12 000 Kč při opakovaných půjčkách s dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Jistě oceníte, že si sami můžete vybrat délku splatnosti, díky čemuž máte možnost podle svých možností půjčku splatit.

Pro nové klienty speciální nabídka!

Pro všechny nové klienty půjčka NetCredit nabízí půjčku do 4 500 Kč zcela zdarma, což znamená, že pokud si půjčíte částku 4 500 Kč a řádně jí splatíte v daném termínu, nebudete muset zaplatit ani korunu navíc.

Půjčka NetCredit – výhody

Největší výhodou půjčky NetCredit je nejen její rychlost, ale i skutečnost, že nejste nuceni doložit jakékoli doklady či potvrzení. Již během několika málo minut budete vědět, na čem jste – tedy zda vám byla či nebyla schválena půjčka. Dobrou zprávou je, že půjčku můžete splatit i před termínem nebo si termín naopak až o 30 dní prodloužit.

Jak o půjčku NetCredit zažádat?

O půjčku NetCredit můžete zažádat velice snadno a to buď prostřednictvím SMS zprávy nebo online. Podmínkou je splnění věkové hranice – od 20 do 70 let – a mít trvalý pobyt na území ČR. Další nutností je stálý příjem a žádné dluhy po splatnosti. Jakmile dokončíte registraci, budete vyzváni uhradit symbolický poplatek 1 haléř z vašeho účtu na účet společnosti, což slouží k ověření, zda je váš bankovní účet aktivní. Následně budete kontaktováni a dojde ke schválení či zamítnutí vaší žádosti.

V případě, kdy vám bude půjčka schválena, obdržíte peníze do několika málo minut na účet.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.