Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Půjčky začínajícím podnikatelům

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Půjčka pro začínající podnikatele - kdo ji nabízí?

14.5.2024

Začínajících podnikatelů u nás přibývá. Bohužel často končí dříve, než začnou. Tato skutečnost bývá často zapříčiněna nedostatkem financí k rozjetí jejich byznysu. Pokud mezi ně též patříte, nevěste hlavu. Na našem trhu existují půjčky pro začínající podnikatele, které vám pomůžou rozjet váš sen.

Banky

Banky sice nejsou zrovna benevolentní, co se ručení týče. Na druhou stranu mohou nabídnout spolehlivé a pro někoho atraktivní finanční služby. Komerční banka vám půjčí bez předložení daňového přiznání až 100 000 Kč v případě, že zde máte založený účet alespoň 6 měsíců. Obdobné podmínky nabízí i Česká Spořitelna, zde si ale můžete půjčit až 5 milionů Kč. Doba splácení se pak pohybuje od 3 do 10 let.

Zajímavou alternativou, k těmto bankovním domům je Fio banka. Ta nabídne více než 3 miliony korun. Je zde možné ručit poměrně kuriózními zárukami. Ručit je možné cennými papíry, nemovitostmi, či vozidly bez zatížení leasingem.

Americké hypotéky

Jedná se o spotřebitelský úvěr, u něhož není nutné uvádět důvod půjčky. Zárukou získání takové půjčky je ručení nemovitým majetkem. Tyto služby nabízí samozřejmě i bankovní domy. Nenabídnou však takovou míru benevolence, jako nebankovní společnosti. V případě využití americké hypotéky, kde je možné získat poměrně velké množství peněz, však vzniká velké riziko, vzhledem k tomu, že ručíte vlastní nemovitostí. Právě z tohoto důvodu je důležité si půjčku bez doložení příjmu důkladně promyslet a naplánovat.

Svou povahou jsou tyto půjčky vhodné i pro začínající podnikatele. Zpravidla je možné půjčit si více než 100 000 korun, což může pro začínající podnikatele znamenat opravdu výraznou pomoc.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Seznam bank
Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.