Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Americká hypotéka bez dokládání příjmů a bez registru

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Nebankovní americké hypotéky - bez příjmu a registru

12/4/2013

Nebankovní půjčky se vyznačují – oproti půjčkám bankovním – snazší dostupností a kratší dobou vyřízení Prokazování výše příjmů není tak striktně vyžadováno jako u půjček bankovních a rovněž některé společnosti nedělají problémy ani se zápisem v registrech dlužníků To platí jak pro malé půjčky do výplaty (do 10000 Kč), tak pro středně velké půjčky (10 000 - 50000), tak pro půjčky nad 50 000 Kč.

Nebankovní půjčky nad 50 000 Kč

U menších a středně velkých nebankovních půjček se zpravidla obejdete bez ručení nemovitostí, pokud si chcete půjčit nad 50 000 Kč, bude ručení nemovitostí pravděpodobně potřeba A může se jednat jak o byt, dům či pozemek ve Vašem přímém vlastnictví, tak o nemovitost, kterou vlastní Váš příbuzný nebo známý (Musí být samozřejmě ochoten svoji nemovitost dát do zástavy).

Půjčky s ručením nemovitostí

Pokud tedy potřebujete nad 50000 Kč a máte čím ručit, můžete využít některou z amerických hypoték Jedná se o dostupné půjčky se zástavou s delší dobou splatnosti (například až 20 let), s nízkým úrokem a relativně malými měsíčními splátkami Nebankovní americké hypotéky se bez dokládání příjmů většinou obejdou, není výjimkou, že se ani nenahlíží do registrů dlužníků – získat tedy americkou hypotéku bez dokládání příjmů a bez registru by neměl být výraznější problém.

Vyšší rizika

Je nutno ovšem podotknout, že nebankovní americké hypotéky jsou spojeny s vyššími riziky Nezřídka se objeví společnosti, které se snaží od žadatele pouze vylákat podpis zástavy, aby jej při prvním prohřešku s opožděnou splátkou o tuto nemovitost připravily Proto je nutné u tohoto typu půjček vždy důkladně číst smlouvu o půjčce včetně rozhodčí doložky a obracet se výhradně na renomované a zavedené společnosti.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.