Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

SMS půjčka, kterou dostane každý

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Japonská půjčka

13/8/2015

Zajímá vás, která půjčka je nejvýhodnější? Nebankovní produkty jsou dnes velmi populární, ovšem jsou proslulé velmi vysokými poplatky. Pokud se vám nechce platit zbytečně mnoho za to, že si půjčíte pár tisícovek, pak je tu pro vás Japonská půjčka, pomocník ve finanční nouzi s výjimečně nízkými poplatky.

První půjčka pro nové klienty zcela zdarma

Půjčit si zcela zdarma? I to je možné. Jako noví klienti máte u Japonské půjčky možnost neplatit poprvé žádné poplatky. Vyzkoušejte tento produkt, který garantuje posouzení žádosti do 1 minuty díky propracovanému automatizovanému systému. Poprvé můžete zažádat o 1000 až 4999 Kč zcela bez poplatků. Podmínkou je splacení půjčky do 14 dnů. Pokud vám tento termín nestačí, nezoufejte. Půjčku je možné sjednat až na 30 dní a za každou zapůjčenou tisícikorunu zaplatíte pouze poplatek 33 Kč. To je maximálně výhodné a ve světě nebankovních půjček to nemá obdoby!

Věrní klienti mají výhody

Pokud se osvědčíte a první půjčku spolehlivě splatíte, můžete příště získat až 15 000 Kč na dobu 30 dnů. Jako stálí klienti pak máte možnost si půjčit až 50 000 Kč se splatností 12 měsíců. A kdybyste na splátku neměli náhodou peníze, je zde možnost si termín splatnosti odložit až pětkrát o 30 dní za poplatek 49 Kč, ovšem za podmínky, že už jste uhradili alespoň 20 % půjčky.

Jaké jsou podmínky získání Japonské půjčky?

Japonskou půjčku vyřídíte kompletně přes internet. Vyplníte online žádost a zašlete ji k posouzení. Poprvé jsou od vás vyžadovány údaje z občanského průkazu a je potřeba zaslat symbolický ověřovací poplatek 1 Kč z vašeho účtu. U částek nad 5 000 Kč je nutno doložit výši příjmu a vždy se také prověřuje registr dlužníků SOLUS.

Peníze do 10 minut na účtu

Kromě až neuvěřitelně nízkých poplatků je Japonská půjčka výjimečná i rychlostí vyřízení. Žádost je posouzena do 60 sekund a doručení peněz na vás účet závisí na tom, jakou máte banku a v kolik hodin jste žádost podali. Zpravidla peníze obdržíte do 24 hodin, je zde možnost expresního doručení do 10 minut za poplatek.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.