Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Půjčky pro problémové klienty

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Banka vám už nepůjčí? Není všem dnům konec

4/6/2014

Pokud patříte mezi ty, kteří se z nějakého důvodu dostali na seznam dlužníků, je téměř jasné, že banka vám nějakou dobu (zpravidla minimálně několik let) žádné peníze nepůjčí. Co dělat teď, když nutně potřebuji peníze na opravu prasklého vodovodního potrubí či zaplacení účtu za plyn? Mám si půjčit od známých? Nemusíte, ještě je tu pro vás jedna možnost – půjčky pro problémové klienty online.

Nebankovní společnosti aneb půjčka bez prověřování

Na trhu s finančními produkty hrají ve 21. století důležitou roli nebankovní společnosti, a to především se svými tak zvanými mikropůjčkami. Nabízejí možnost půjčit si řádově několik tisíc korun na až jeden měsíc. Největší výhodou nebankovních půjček je především fakt, že si vás firma žádným způsobem neprověřuje. Nenahlíží do registru dlužníků ani nevyžaduje potvrzení o výši příjmů. Je tak poměrně snadné získat částku kolem deseti, maximálně dvaceti tisíc korun. Nejčastěji se doba splatnosti u tohoto druhu půjček pohybuje v rozmezí pěti až třiceti dní, je tak důležité vědět, že budete schopni půjčku včas splatit. Pokud se vám to nepodaří, řeší každá společnost vzniklou situaci jinak.

Jaký produkt zvolit a kde?

Na trhu s mikropůjčkami je k dostání nepřeberné množství produktů od celé řady poskytovatelů. Liší se mezi sebou především částkami a způsobem podání žádosti. Nejčastěji se objevují produkty tak zvané půjčky do výplaty či SMS půjčky. Oba z nich mají podobnou horní hranici, jakou částku si lze půjčit. Půjčka do výplaty se nejčastěji vyřizuje přes internet, SMS půjčka pak, jak již sám název napovídá, zasláním SMS. Co se výběru poskytovatele týče, záleží především na individuálních požadavcích žadatele. Obecně se ale dá říci, že je lepší volit takovou firmu, kterou zkusil již někdo před vámi a lze na ni na internetu nalézt nějaké reference či doporučení. Takové společnosti jsou například Ferratum, OMEGA půjčka či Kredito24.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.