Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Co je americká hypotéka

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Americká hypotéka obecně

9/8/2014

I když slovo „hypotéka“ v názvu této půjčky může evokovat, že se jedná o půjčku na bydlení, Americká hypotéka nemá vlastně s pořizování bydlení mnoho společného. Americká hypotéka je půjčka s ručením nemovitostí. Může sloužit jako bezúčelová půjčka na cokoliv, často je ale využívána také jako prostředek k oddlužení těmi, kdo stojí na pokraji dluhové pasti.

Dluhová past je taková životní situace, kdy už si půjčujete jen proto, abyste mohli splácet starší půjčky.

Jak to funguje?

Pokud chcete získat americkou hypotéku , musíte si najít vhodného poskytovatele. Co pro žádost potřebujete? Musí vám být více než 18 a méně než 65 let. Připravte si k tomu dva doklady totožnosti a doložte bance své příjmy. A protože se jedná o půjčku se zástavou nemovitosti, budete potřebovat také doložit vlastnická práva k zastavované nemovitosti, odhadní cenu a výpis z katastru.

Dodatečné informace k americké hypotéce

Anuitní a degresivní splácení, z toho můžete u americké hypotéky vybírat. Degresivní splácení má nižší úroky než anuitní splácení, ale také jsou u něj vyšší splátky. Degresivní splácení je také jiné v tom, že každý měsíc platíte jinak vysokou částku, která se postupně snižuje. Anuitní splácení se označuje rovněž jako lineární a splátky platí pořád stejné, ale mění se poměr jistiny a úroků. Další možnost je splácení prostřednictvím mimořádných splátek. Pokud chcete splatit hypotéku celou najednou, je to nejlepší na konci fixačního období úrokových sazeb.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.