Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Pro koho jsou určeny tzv. "Půjčky bez registru"?

Půjčky bez registru

27/3/2014

Společnosti nabízející půjčky přibývají a s tím stoupá i rozmanitost nabídky. Každá půjčka má svá specifika a každá se hodí pro jiný typ klientů. Například banky nepůjčí lidem se záznamem v registrech, zatímco nebankovní společnosti vychází takovým klientům vstříc. Řešení pro ty, kdo se nějakým způsobem dostali do dluhových registrů a potřebují rychlou půjčku, existuje. Některé společnosti do registrů dlužníků jednoduše nenahlíží anebo záznamy v registrech tolerují.

Záznam v registru nehraje roli

Do registru se může dostat opravdu každý. Například ti, kdo zapomněli včas zaplatit splátku u stávající půjčky, třeba tak, že omylem jednou opomenuli odeslat peníze. Člověk se tak rázem ocitne na "černé listině". Předností půjček bez registru dlužníků je nejen jejich dostupnost, ale hlavně tolerance k dřívějším prohřeškům. Společnosti, které s registry nepracují (tedy do nich nenahlíží a ani nezapisují) tak jsou schopny poskytnout okamžitý úvěr téměř komukoliv.

Rychlá půjčka

A jak peníze získat? Zájemcům o tento typ půjčky stačí kontaktovat prostřednictvím online formuláře vybranou nebankovní společnost a zažádat o finanční prostředky. Během pár minut pak může žadatel očekávat telefonát z centrály úvěrové společnosti, kdy její operační pracovník sdělí, zda byla půjčka schválena či nikoliv. Následně budou peníze zaslány na běžný účet žadatele, případně mohou být poskytnuty složenkou anebo si je bude možné osobně vyzvednout na pobočce.

Půjčka téměř pro každého

Některé nebankovní společnosti půjčují širokému spektru klientů. Nezáleží na tom, zda je žadatel studující s příležitostným výdělkem, žena na mateřské dovolené, důchodce nebo začínající živnostník. Půjčka bez registru může pomoci každému. Je ale také nutné pamatovat na rizika těchto rychlých a dostupných úvěrů, jakými jsou vysoká cena za půjčené peníze a vysoké sankce za nesplácení. Tato půjčka se totiž velmi snadno může stát vstupenkou na dluhový kolotoč.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.