Trh-půjček-online.cz
|
Informace ze světa půjček
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Hotovostní půjčky

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Hotovostní půjčky

5/9/2013

Jak už vyplývá z názvu, hotovostní půjčky jsou půjčky, které jsou vyplácené v hotovosti. Častá je i varianta převodu peněz na bankovní účet. Hotovostní půjčky bývají mnohdy označovány jako rychlé půjčky, jelikož jsou velmi rychle dostupné.

Hotovostní půjčky – rychlé a jednoduché řešení

O hotovostní půjčky mají zpravidla zájem lidé, kteří chtějí půjčit relativně malou sumu peněz, a to rychle, bez nutnosti ručení, dokládání účelu využití půjčky a zkrátka bez zbytečného papírování.

Pro koho jsou hotovostní půjčky?

Hotovostní půjčky přijdou vhod tomu, kdo nechce marnit čas vyřizováním spotřebního úvěru, kdo nechce žádat o půjčku své blízké a kdo potřebuje peníze ihned. Hotovostní půjčky se poskytují většinou v řádech tisíců až desetitisíců korun.

Hotovostní půjčky jedině od prověřeného poskytovatele

Poskytovateli hotovostních půjček jsou zpravidla nebankovní společnosti přímo specializované na tuto činnost. Kromě solidních společností však můžete narazit i na některé firmy nebo jedince, kteří se nechovají úplně podle zákonů, a proto byste měli využít raději osvědčené a známé instituce nabízející hotovostní půjčky.

Důkladně si přečtětě smlouvu

Je třeba si především prostudovat smlouvu, propočítat si výhodnost půjčky, zajímat se o veškeré poplatky, úrokovou sazbu, případné sankce apod. Je nutno také podotknout, že hotovostní půjčky bývají poměrně drahé, a že existuje řada jiných levnějších alternativ.


Náš tip: Pokud chcete půjčku, aniž byste museli dokládat své příjmy, navštivte stránku na téma půjčka bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz.Věděli jste, že...

– Potřebujete poradit, komu co na Vánoce? Co partnerovi, partnerce, dětem, babičce, tchýni? Vhodné tipy hledejte na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Asi nejznámější půjčkou přes SMS je půjčka společnosti Ferratum – Feratum půjčka.

– Společnost Home Credit je zavedenou nebankovní institucí v ČR, kde můžete požádat o výhodnou Home Credit půjčku.

Moment půjčka má, jako většina nebankovních půjček, oproti bankovním půjčkám celou řadu výhod.

Provident půjčky společnosti Provident Vám pomohou vyřešit akutní nedostatek finančních prostředků.

Quick půjčka je příkladem rychlé nebankovní půjčky na cokoliv.

SOLUS nebankovní registr je registr neplatičů provozovaný sdružením nebankovních společností.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.