Bezplatné-finanční-poradny.cz
|
Bezplatné finanční poradny v ČR
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Bezplatné finanční poradny v České republice

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Kde je možné získat pomoc?

14/2/2014

Mnoho lidí se v dnešní době zadlužuje. Půjčují si nejen na nezbytné věci, ale i na ty, po kterých touží a nejsou nezbytně nutné. Výjimkou není ani více půjček naráz nebo financování jedné půjčky další půjčkou. Není proto divu, že mnoho lidí se časem dostane do takzvané dluhové pasti, a se svou finanční situací se jim nedaří vypořádat. Kdo vám může poradit a pomoci?

Začněte svou situaci řešit

V případě problémů se splácením půjček je potřeba přestat se dále zadlužovat a začít svou situaci řešit. Využít můžete i bezplatného poradenství finančních poraden, určené pro lidi ve finanční tísni, kteří si nemohou dovolit platit za poradce. Najdete je zejména ve větších městech a je nutné dopředu si domluvit schůzku. Na jaké poradny se můžete obrátit, a máte zde záruku, že jsou zdarma?

Neziskové organizace, ve kterých vám rádi poradí

Bezplatná právní poradna

Tato poradna funguje online, veškeré vzory i odpovědi na otázky jsou zdarma. Dotazy se do ní zasílají přes formulář s tím, že odpověď obdržíte emailem, nebo přes online chat s odpovědí přímo na webových stránkách. Své otázky pište na http://bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma.

Poradna při finanční tísni, o.p.s.

Tato poradna má kamenné pobočky, které fungují od pondělí do pátku v čase od 8 do 18 hodin. Pobočky najdete V Praze, Plzni, Hradci Králové, Ostravě, Prostějově, České Lípě, Litvínově, Šumperku a Ústí nad Labem. Kromě poradenství asistuje během komunikace spotřebitele, věřitele, soudů a soudních exekutorů. Pomůže také zpracovat návrh na oddlužení. Informace o této poradně najdete na stránce http://www.financnitisen.cz/.

Služby bezplatných poraden

Bezplatné poradny vám poradí především v otázce dluhů a toho, jak se dostat ze zadluženosti. Poradí občanům ve finanční tísni, i těm, kteří přišli o zaměstnání. Ptát se můžete na věci ohledně exekucí, dražeb, dědictví, rodiny, manželství, bydlení, autorských práv i odpovědnosti za škodu.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.