Trh-půjček-online.cz
|
Půjčky pro všechny a na cokoliv
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Pro koho jsou určeny tzv. "Půjčky bez registru"?

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Půjčky bez registru

27/3/2014

Společnosti nabízející půjčky přibývají a s tím stoupá i rozmanitost nabídky. Každá půjčka má svá specifika a každá se hodí pro jiný typ klientů. Například banky nepůjčí lidem se záznamem v registru, zatímco nebankovní společnosti vychází takovým klientům vstříc. Pokud i vy patříte do skupiny lidí, kteří se nějakým způsobem dostali do registru a potřebují rychlou půjčku, zažádejte si bez obav o půjčku, u které se do registrů dlužníků jednoduše nenahlíží.

Záznam v registru nehraje roli

Do registru se může dostat opravdu každý. Zapomněli jste včas zaplatit splátku u vaší stávající půjčky? Stačí jednou neodeslat peníze a rázem jste v seznamu dlužníků. Předností půjček bez registru dlužníků je nejen jejich dostupnost, ale hlavně tolerance k Vašim dřívějším prohřeškům. Ať už jste splátku zapomněli uhradit jednou nebo víckrát, s touto půjčkou získáte peníze, které můžete použít na cokoliv.

Rychlá půjčka

A jak peníze získat? Stačí zkontaktovat prostřednictvím online formuláře vámi vybranou nebankovní společnost a zažádat o finanční prostředky. Během pár minut očekávejte telefonát z centrály společnosti, kdy vám její úvěrový pracovník sdělí, zda vám půjčka byla schválena. Následně vám peníze budou zaslány na běžný účet, složenkou anebo si je můžete osobně vyzvednout na pobočce.

Půjčka i pro Vás

Nebankovní společnosti půjčí i Vám. Nezáleží na tom, zda jste žena na mateřské dovolené, studující, důchodce nebo podnikatel bez pravidelných příjmů. Půjčka bez registru je tu pro každého!Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

Cofidis půjčky jsou nebankovní půjčky na cokoliv od společnosti Cofidis.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.