Trh-půjček-online.cz
|
Půjčky pro všechny a na cokoliv
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Pro koho jsou určeny tzv. "Půjčky bez registru"?

Půjčky bez registru

27/3/2014

Společnosti nabízející půjčky přibývají a s tím stoupá i rozmanitost nabídky. Každá půjčka má svá specifika a každá se hodí pro jiný typ klientů. Například banky nepůjčí lidem se záznamem v registrech, zatímco nebankovní společnosti vychází takovým klientům vstříc. Řešení pro ty, kdo se nějakým způsobem dostali do registru a potřebují rychlou půjčku, existuje. Některé společnosti do do registrů dlužníků jednoduše nenahlíží.

Záznam v registru nehraje roli

Do registru se může dostat opravdu každý. Například ti, kdo zapomněli včas zaplatit splátku u stávající půjčky, třeba tak, že omylem jednou opomenuli odeslat peníze. Člověk se tak rázem ocitne v seznamu dlužníků. Předností půjček bez registru dlužníků je nejen jejich dostupnost, ale hlavně tolerance k dřívějším prohřeškům. Společnosti, které s registry nepracují (ani do nich nenahlíží ani nezapisují) tak jsou schopny poskytnout okamžitý úvěr téměř komukoliv.

Rychlá půjčka

A jak peníze získat? Zájemcům o tento typ půjčky stačí kontaktovat prostřednictvím online formuláře vybranou nebankovní společnost a zažádat o finanční prostředky. Během pár minut pak mohou očekávat telefonát z centrály společnosti, kdy její úvěrový pracovník sdělí, zda byla půjčka schválena či nikoliv. Následně budou peníze zaslány na běžný účet, složenkou anebo si je bude možné osobně vyzvednout na pobočce.

Půjčka téměř pro každého

Některé nebankovní společnosti půjčují širokému spektru klientů. Nezáleží na tom, zda je žadatel žena na mateřské dovolené, studující s příležitostným výdělkem, důchodce nebo začínající podnikatel. Půjčka bez registru může pomoci každému. Je ale nutné pamatovat také na rizika těchto rychlých a dostupných úvěrů - vysoká cena za půjčené peníze, vysoké sankce za nesplácení. Tato půjčka se totiž velmi snadno může stát vstupenkou na dluhový kolotoč.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

Cofidis půjčky jsou nebankovní půjčky na cokoliv od společnosti Cofidis.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.