Trh-půjček-online.cz
|
Půjčky pro všechny a na cokoliv
Než si půjčíte, zjistěte si:
  • Jaké jsou typy úvěrů
  • Na co si dát u půjček pozor
  • Kde si půjčit nejvýhodněji

Půjčka bez doložení příjmu

Důležité! Informace pro články byly sbírány v minulosti (viz datum). Pozor tedy na aktuálnost. Před použitím si, prosíme, ověřte údaje i z jiných dostupných zdrojů.

Půjčky bez doložení příjmů

11/9/2013

Dokládat příjem může být pro zájemce o půjčku obtížné, složité a nebo také nemožné. Příkladem takové situace je rizikové období nezaměstnanosti nemožnosti získat potvrzení o příjmu. Je třeba se zeptat firmy vyžadující potvrzení jaké konkrétně náležitosti potvrzení musí mít.

Podle toho je možné zjistit, zda opravdu není možné potvrzení o zaměstnání získat. Pokud ne, jsou zde i firmy, které poskytnou půjčku bez doložení příjmů, kde není vyžadováno žádné potvrzení o příjmu.

Takové firmy tedy poskytnou půjčku i studentovi staršímu 18 let, osobě nezaměstnané apod. půjčky nezaměstnaným jsou jistě rizikovější pro firmy a také pro uchazeče. Důvodem je nejistota že budou peníze na splácení. Pro uchazeče o půjčku to může znamenat exekuci majetku dlužníka/osob u nichž přebývá. V případě firmy nesplácení může znamenat výdaje na zařízení exekuce a nebo i finanční ztráty.

Půjčka bez příjmů má své výhody

Možná vyšší cena je zase na druhou stranu kompenzována často vyšší rychlostí schválení půjčky. Není totiž potřeba kontrolovat různé doklady a kontrolovat registry dlužníků (u některých firem). Také další výhodou která může vyvažovat vyšší cenu půjčky je i větší dostupnost půjčky pro širší spektrum zájemců. Příkladem půjčky, která je poskytována často bez nutnosti potvrzování příjmu jsou SMS půjčky a nebo hlavně půjčky před výplatou. Tyto půjčkou jsou obvykle poskytovány v řádu stovek korun až několika tisíců. Firmy si je dovolí poskytnout i zájemcům bez příjmu.

Dobrá půjčka může být nalezena několika způsoby

Půjčka bez doložení příjmu může být nalezena pohodlně a zdarma pomocí internetu - internetového vyhledávače (Google, Bing). Můžete také využít portál Seznamu Firmy.cz kde mnohé české půjčkové firmy mají svůj záznam. Jednotlivé nabídky nezapomeňte porovnávat a dobře číst podmínky poskytnutí půjčky.Naše tipy

– Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

– Pokud Váš příjem nedostačuje na to, abyste dostali půjčku, informujte se o půjčce bez doložení příjmu.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, přečtěte si o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

Cofidis půjčky jsou nebankovní půjčky na cokoliv od společnosti Cofidis.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Mohla by Vám pomoci Credium půjčka.

– Jednou z řady nebankovních půjček je i půjčka Essox.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Trh-půjček-online.cz
Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Jejich provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.